
Корпус 2E Credo Slim V90W-400 з БЖ 2E TFX400, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 2x90мм, VGA 220мм, mATX, білий
1 631 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-V90W-400
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Бічна панель із перфорованим сегментом, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений із сталі 0.7мм. Типорозмір корпусу Desktop - це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V90W-400 підійде для складання компактної домашньої або офісної системи. Виглядає бездоганно та сучасно. Можливе горизонтальне або вертикальне розміщення.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та плат розширення (3 слотів розширення), відеоадаптера довжиною до 220мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два 90 мм вентилятори на передню панель, охолодження для процесора висотою до 75мм.
У корпусі встановлено 2х90мм вентилятори на передній панелі. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, що розташовані на передній панелі. Це зручно в процесі експлуатації.
У корпус вбудований блок живлення (з кабелем живлення), потужністю 400W. У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 2 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Блок живлення | Да |
| Вентилятори (опційно) | Передня панель: 2x 90 |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 75 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 5 |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 100 x 260 x 330 |
| Кнопки | Power; LED+ HDD LED |
| Комплект постачання | набір кріпильних елементів; Інструкція користувача; кабель живлення; корпус |
| Конектор живлення мат.плати | 20+4pin |
| Конектор живлення процесора | 4+4pin |
| Коннектори для підключення Peripheral/FDD/SATA | 1x 4pin MOLEX, довжина кабелю 150мм; 2x SATA, довжина кабелю 350+150мм |
| Максимальна довжина VGA | 220 мм |
| Номінальна потужність БЖ | 200 Вт |
| Отворів під слоти розширення | 3 шт |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | 400 Вт |
| Пікова потужність БЖ | 400 Вт |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Тип корпусу | Desktop |
| Тип материнської плати | micro-ATX |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Матеріал | Сталь |
| Охолодження | Вентилятор 1 х 90 мм |
- Ціна: 1 631 ₴










