
Корпус Zalman Chronix V2 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1x Type C, 2x120мм ARGB Reverse, 4x120мм ARGB, VGA 410мм, LCS ready, TG
2 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECHRONIXV2WHITE
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз'єми.Продуманий кабель менеджмент дозволяє розмістити кабелю підключення компонентів акуратно та раціонально.
Матеріали:
корпус виготовлений із міцної сталі із чорним (CHRONIXV2BLACK) або білим (CHRONIXV2WHITE) покриттям, яке нанесено спеціальним методом. Покриття надійне та досить стійке до можливих механічних пошкоджень, тертя. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо при самостійному чи промисловому складанні.
Передня та бічна панелі з якісного загартованого скла 4мм, із зручним та практичним кріпленням (без гвинтове) – підкреслює візуальний ефект інтер'єру корпусу та виглядає стильно.
Оптимізоване охолодження:
У комплекті 3 шт 120мм ARGB PWM вентилятори:
2 шт х 120мм (реверсні) на бічній панелі та 1 шт х 120мм на задній панелі.
Вентилятори під’єднані до контролера.
Яскраве ARGB підсвічування вентиляторів з імітацією ефекту безмежного простору привертає увагу.
Загалом, у корпусі достатньо посадкових місць для восьми (дев'яти) вентиляторів і процесорного охолодження висотою до 165мм.
На верхню панель можна встановити одно-(120/140), двох-(240/280), трьох-(360) секційні системи рідинного охолодження.
На задню панель можна встановити одно-(120/140) секційну систему рідинного охолодження.
На бічну панель можна встановити одно-(120) секційну систему рідинного охолодження.
Нижня частина металевих панелей, а також частково права бічна панель з перфорацією, що сприяє ефективному відведенню нагрітого повітря від компонентів ПК. Осередки перфорації з оптимальним розміром для захисту від потрапляння всередину корпусу пилу.
Зручний доступ
Кнопка керування живленням, перезавантаження, аудіо порти, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C(5Gbps) індикатори розташовані знизу на бічній панелі.
Особливості конструкції:
- можна встановити до 1 x Combo(3.5'' або 2.5''), 1 x 3.5''HDD, 2 x 2.5''SSD (при установці не потрібно застосування інструментів - без гвинтове кріплення);
- 7 слотів розширення;
- формат Mid Tower для платформ ATX, Micro-ATX, Mini-ITX;
- можна розмістити блок живлення стандарту ATX довжиною до 200мм; охолодження для процесора висотою до 165мм; відеоадаптер довжиною до 410мм;
- ніжки із вставками з гуми, корпус стійкий і не вібрує;
- розумний кабель-менеджмент – передбачені отвори для акуратного прокладання кабелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 487 мм |
| Глибина | 436 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 3 шт |
| Вентилятори (опційно) | Верхня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм; Задня панель: 1 x 120 мм; Бічна панель: 2 x 120мм; Нижня панель: 3 x 120 мм |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 165 мм |
| Внутрішні слоти | 2 x 2.5”; 1 x 3.5"/2.5" Combo; 1 x 3.5" |
| Кнопки | Power; Power LED Reset |
| Макс. довжина блоку живлення | 200 мм |
| Максимальна довжина VGA | 410 мм |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт. |
| По напрямках | ігровий |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Рідинне охолодження | Верхня панель: 120 мм/ 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм; Бічна панель: 120мм / 240мм; Задня панель: 120 мм |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX; mini-ITX; mATX |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Додатково | 1xUSB Type C; HD Audio |
| Матеріал | пластик; метал; загартоване скло |
| Охолодження | бічна панель 2 x 120 мм; 1 x 120 мм на задній панелі |
- Ціна: 2 850 ₴








