
Кріплення ТВ фіксоване Chief Thinstall MSTU 32-65"
9 009 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: EMSTU
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 56 кг |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу вниз | 9 ° |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна відстань від стіни | 10 мм |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм; 100x200 мм; 200x100 мм; 200x200 мм; 200х300 мм; 200x400 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 300x400 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм; 500x400 мм; 600x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 009 ₴

