
Кріплення ТВ поворотне Chief Thinstall TS118SU 10-40"
9 009 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: ETS118SU
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 15.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу вниз | 12 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Максимальна відстань від стелі | 457 мм |
| Максимальна відстань від стіни | 457 мм |
| Максимальна діагональ | 40" |
| Мінімальна відстань від стіни | 38 мм |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Прихована укладання кабелів | Да |
| Регулювання | нахил; поворот; регулювання глибини; відхилення; обертання |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 294 х 330 х 38 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 100x100 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 009 ₴


