
Стельове кріплення ТВ KSL CM-02 32-65", чорне
3 133 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECM-02
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу вгору | 15 ° |
| Кут повороту | 360 ° |
| Максимальна діагональ | 50 " |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулювання | нахил; поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x100 мм; 200x200 мм; 200х300 мм; 200x400 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 300x400 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм |
| Тип | Стельове кріплення |
| Призначення | кріплення інформаційних дисплеїв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 133 ₴

