
Кріплення ТВ з кутом нахилу KSL WMO-8261N 40-80"
1 087 ₴
- В наявності
- Код: EWMO-8261N
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний похилий кронштейн WMO-8261N. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 40-80 дюйма і вагою до 35 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200×200 мм до 600×400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 60 мм |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Регулювання | нахил |
| Тип | настінне кріплення |
| Комплектація | кріплення; інструкція; гарантійний лист; дюбель 12*80 (8 шт); М8*20 (4 шт.); шайба М8 (8 шт); гінт 8*80 (8 шт.); фіксуйчi шнурки (2 шт.); гінт 6х30 (4 шт.); гінт 8х45 (4 шт.); пластиковий адаптер (8 шт.) |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴









