
Кріплення ТВ фіксоване KSL WMO-5120P 19-43"
677 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: EWMO-5120P
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний фіксованний кронштейн WMO-5120P. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та тандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75 × 75 мм до 200 × 200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | фіксоване |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 29 мм |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 100x100 мм; 100x200 мм; 200x100 мм; 200x200 мм; 75х100 мм; 100х75 мм; 75×200 мм; 200×75 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴








