
Кріплення для монітора Dell Single Arm Monitor - MSA20
50 791 ₴
- Немає в наявності
- Код: E482-BBDJ
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Цей кронштейн для одного монітора Dell - MSA20 відрізняється складанням практично без інструментів і простою установкою. Dell Quick Release дозволяє без інструментів прикріпити монітор Dell UltraSharp або серії P. Крім того, ви можете скористатися повними варіантами монтажу системи з деякими системами Dell OptiPlex Micro, Ultra і Wyse разом з монітором для створення акуратного столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом та поворотом |
| Кут нахилу вгору | 80 ° |
| Кут нахилу вниз | 35 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Максимальна діагональ | 38 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулювання | нахил; поворот; регулювання глибини; регулювання висоти; обертання |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
| Особливості | затискайте до товщини письмового столу до 2,1" (53 мм) та отвори Grommet діаметром до 2" (50,8 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 791 ₴




