Настінний похило-поворотний кронштейн WMO-3014T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом та поворотом |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 405 мм |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 65 мм |
| Мінімальна діагональ | 13 " |
| Регулювання | нахил; поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 100x100 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Комплектація | кронштейн в зборі; гарантійний лист; гвинт 6*12 (4шт); ключ шестигранний; дюбель 10х50 (3 шт.); гвинт 6х60 (3 шт.); шайба М8 (3 шт.); гвинт 4х12 (4 шт.); пластиковий затискач для кабелю (2 шт.); декоративна пластикова настінна пластина (1 шт.) |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴











