
Кріплення ТВ поворотне KSL WMO-4025T 19-43"
1 051 ₴
- Немає в наявності
- Код: EWMO-4025T
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настінний похило-поворотний кронштейн WMO-4025T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100×100 мм до 200×200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом та поворотом |
| Кут нахилу вгору | 15 ° |
| Кут нахилу вниз | 5 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 528 мм |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 67 мм |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулювання | нахил; поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x200 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴










