
Підставка настільна KSL SF-01 з кутом нахилу 40-86"
1 702 ₴
- Немає в наявності
- Код: ESF-01
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кронштейн кріпиться до отворів VESA на телевізорі. Крім того, кронштейн більш стійкий, ніж ніжки з комплекту поставки телевізора, що робить його більш безпечним і надійним. Ще однією перевагою перед комплектними ніжками є можливість регулювання кріплення по висоті і функція нахилу для зручного розміщення телевізора в необхідному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом |
| Кут нахилу вгору | 7 ° |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 86 " |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | за висотою від 100 до 400 мм, шириною не обмежено |
| Тип | настільне кріплення |
| Комплектація | інструкція; гарантійний лист; гвинт 6*30 (4 шт.); гвинт 8*20 (4 шт.); гвинт 8*45 (4 шт.); пластиковий адаптер (8 шт.); ключ шестигранний; кронштейн; пластикові заглушки (16 шт.) |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 702 ₴





