
Настільне кріплення монітора Hama SCR-2, 13-32", чорний
1 801 ₴
- В наявності
- Код: E00118491
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Для ергономічного робочого місця: цей тримач монітора адаптується до ваших особистих потреб та позі. Чи потрібне вам безступінчасте регулювання висоти, функції повороту та нахилу або портретний чи альбомний формати, ось як ергономіка працює в офісі та домашньому офісі.
Ідеально підходить для більшості поширених розмірів екрану, ідеально підходить для підвищення ергономіки офісного обладнання: кронштейн. для монітора можна використовувати для всіх розмірів екрана з діагоналлю 33-81 см (13-32 дюйми) і вагою до 10 кг.
Для акуратних робочих станцій: кабельний органайзер акуратно спрямовує кабель монітора за екран, уникаючи переплетінню кабелів та заощаджуючи місце. Кабельна напрямна також захищає кабель від обриву завдяки розвантаженню від натягу.
Швидка та проста установка на столі: тримач монітора миттєво кріпиться до столу за допомогою затискного гвинта . VESA полегшує встановлення екрана — спочатку встановіть пластину VESA на монітор, потім закріпіть її у тримачі екрана, і все готове.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом та поворотом; з нахилом |
| Кут нахилу вгору | 45 ° |
| Кут нахилу вниз | 45 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Мінімальна діагональ | 13 " |
| Прихована укладання кабелів | Да |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 86,18 x 6.96 x 40.64 см |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 100x100 мм |
| Тип | підставка для моніторів |
| Товщина полиць | 85 мм |
| Призначення | кріплення моніторів |
- Ціна: 1 801 ₴









