
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, 32-65", чорний
2 543 ₴
- В наявності
- Код: E00118619
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однією з особливостей цього кронштейна є його похила конструкція, що дає змогу легко змінювати кут нахилу телевізора для найкращого перегляду. Це особливо зручно, якщо телевізор встановлено вище рівня очей.
Кронштейн похилий Hama - це ідеальне рішення для тих, хто хоче заощадити місце в кімнаті й одночасно отримати максимальну зручність під час перегляду телевізора. Цей кронштейн легко встановлюється і забезпечує надійне кріплення телевізора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | багатофункціональне |
| Кут нахилу вгору | 2 ° |
| Кут нахилу вниз | -12 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна відстань від стіни | 52 мм |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Навантаження однієї полиці | 35 кг |
| Сумісність із кріпленнями VESA | Підтримує всі стандарти VESA до 400 x 400 |
| Тип | настінне кріплення; кріплення для телевізорів |
| Матеріал | сталь |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 543 ₴










