
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, AR-2, 19-48", чорний
1 679 ₴
- В наявності
- Код: E00118101
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, AR-2, призначене для телевізорів з екранами від 19 до 48 дюймів. Чорний колір кріплення додає йому стильний вигляд і гармонійно вписується в будь-який інтер'єр. Воно забезпечує надійне закріплення телевізора на стіні та можливість регулювати його положення для комфортного перегляду. Простота в установці та використанні робить це кріплення ідеальним вибором для потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом та поворотом |
| Габарити кріплення | 60 x 254 |
| Максимальна відстань від стіни | 316 мм |
| Максимальна діагональ | 48 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 56 мм |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулювання | нахил; поворот |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 23 x 25.4 см |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 200x200 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
| Матеріал | сталь |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴










