
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, 32-65", чорний
2 066 ₴
- Немає в наявності
- Код: E00220829
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Перевірена якість
Суворі випробування на міцність, стабільність і функціональність гарантують високі стандарти якості.
Повністю мобільний кронштейн для телевізора
Цей кронштейн для телевізора адаптується до ваших індивідуальних потреб, чи то поворот, нахил, чи висування.
Система Easy-Fix
Всього одним рухом ви можете зорієнтувати телевізор відповідно до ваших потреб - без будь-яких інструментів.
Відновлення балансу
Якщо кронштейн для телевізора був встановлений на стіні під невеликим кутом, положення телевізора можна скорегувати на кілька градусів по горизонталі.
Шаблон для розмітки отворів для свердління
Шаблон дає змогу легко розмітити отвори без необхідності притискати кронштейн до стіни.
До комплекту входять монтажні матеріали
Завдяки різноманітному монтажному приладдю, включно з високоякісними дюбелями Fischer, ви можете одразу ж приступити до роботи.
Без пластику
Упаковка не містить пластику, що дає змогу скоротити кількість пластикових відходів і збільшити можливість їхнього вторинного перероблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина в складеному і розкладеному стані | 90-425 |
| Кут нахилу вниз | 15 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм; 100x200 мм; 200x100 мм; 200x200 мм; 200х300 мм; 200x400 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 300x400 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм; 300x100 мм; 100x150 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
| Матеріал | сталь |
| Призначення | кріплення телевізорів |
- Ціна: 2 066 ₴




