
Кріплення Samsung Wall Mount для телевізорів 58"-75" WMN-B16FB/RU
5 087 ₴
- Немає в наявності
- Код: EWMN-B16FB/RU
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кріплення впритул до стіни
Тонке настінне кріплення Full Motion мінімізує простір між телевізором та стіною, тому ТВ чудово виглядає з будь-якої частини кімнати. Відстань між стіною та телевізором має становити не менше 19,5 мм. Фактична відстань між стіною та телевізором може змінюватись в залежності від типу стіни та способу встановлення.
Вільно регулюйте, нахиляйте та повертайте телевізор
Регулюйте телевізор ліворуч чи праворуч, або нахиляйте його вперед, щоб наблизити екран до себе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | з нахилом та поворотом |
| Максимальна діагональ | 75 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 19.5 мм |
| Мінімальна діагональ | 58 ″ |
| Тип | кріплення для телевізорів |
| Комплектація | кріплення; керівництво користувача; гвинти |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 087 ₴







