
Кріплення ТВ фіксоване Samsung WMN8000SXT 76-98"
10 693 ₴
- Немає в наявності
- Код: EWMN8000SXT
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настінне кріплення з великим кронштейном дає змогу легко встановити великий телевізор на стіну, надаючи приміщенню чистий і вишуканий вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | фіксоване |
| Максимальна діагональ | 98" |
| Мінімальна відстань від стіни | 28 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 600x400 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
| Особливості | 16 монтажних отворів на стіні |
| Призначення | кріплення телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 693 ₴



