
Смартфон TECNO Spark 30 (KL6) 6.78" 8/128ГБ, 2SIM, 5000мА•год, Stellar Shadow
7 207 ₴
- Немає в наявності
- Код: E4894947047862-1
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Основна камера SONY IMX682 64 Мп
Насолоджуйтесь приголомшливою чіткістю та створюйте яскраві та реалістичні зображення.
Дисплей на 40% яскравіший
Неперевершена яскравість до 800 ніт забезпечує комфорт для очей.
5 років безперебійної роботи
Оснащений восьмиядерним процесором MediaTek HeLio G91, відчуйте безперебійну роботу протягом 5 років.
Акумулятор 5000 мАг 1000+ циклів заряджання 18 Вт зарядки
Насолоджуйтесь бездоганною роботою акумулятора, який буде працювати як новий протягом чотирьох років.
Подвійні симетричні динаміки
Забезпечують на 300% більшу гучність для повного занурення та збалансованого прослуховування.
Захист від пилу та води за стандартом IP64
Насолоджуйтесь свободою подорожувати, не турбуючись про пошкодження від води або пилу. Насолоджуйтеся безперебійною роботою навіть мокрими або жирними руками, що робить її ідеальною для будь-якої ситуації.
Надійний захисник
Ваш ідеальний компаньйон, створений, щоб витримати найскладніші випробування. Завдяки винятковій водонепроникності, пилонепроникності та захисту від падінь, він створений для тих, кому потрібна надійність у будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір | Чорний |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стан | Вживані |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 7.7 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Вага | 194 г |
| Висота | 168 мм |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| GSM | E-GSM900/DCS1800/WCDMA 1/WCDMA 8/LTE 3/LTE 5/LTE 7/LTE 8/LTE 20/GNSS/FM |
| HSDPA | Да |
| LTE | Да |
| Ємність аккумулятору | 5000 мАг |
| Відеоприскорювач | Да |
| Додатково | 800 nits |
| Захист | IP64 |
| Комунікації | NFC-чіп; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Модель відеоприскорювача | Mali-G52 |
| Модель процесора | G91 |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 64 Мп |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Процесор детально | 2x2.0 ГГц Cortex-A75 & 6x1.8 ГГц Cortex-A55 |
| Розподільна здатність дисплея | 2460х1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G; 4G; 2G |
| Тип корпусу | моноблок |
| Фронтальна камера | Да |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Діагональ | 6.78 " |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Гарантійний талон; Інструкція; Смартфон; Інструкція користувача; Кабель USB-Type-C; Чохол |
| Матеріал | Пластик |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
- Ціна: 7 207 ₴









