
Смартфон OPPO Reno 12 FS 6.67" 8/512GB, 2SIM, 5000мА•год, cірий
229 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: E6932169351430-1
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Особливості
OPPO Reno 12 FS поєднує стильний дизайн із потужними характеристиками для комфортного щоденного користування. Яскравий 6.67-дюймовий AMOLED-дисплей із частотою 120 Гц забезпечує плавність зображення, а потрійна камера 50+8+2 МП гарантує чіткі фото навіть у складному освітленні. Потужний процесор Snapdragon 685 працює в парі з 8 ГБ оперативної та 512 ГБ внутрішньої пам’яті, забезпечуючи швидкодію і багатозадачність. Акумулятор на 5000 мА·год підтримує швидке заряджання 45 Вт, що дозволяє швидко відновити заряд і залишатися на зв’язку в будь-якій ситуації.
Робіть знімки сенсаційними
Легко видаляйте перехожих і небажані об'єкти зі своїх фото. Оновлено, тепер підтримується вибір одним дотиком для бездоганних виправлень фотографій. Ваші чарівні спогади перетворюються на ідеальні зображення миттєво..
Більше задоволення з улюбленими фото
Швидко вирізайте людей і домашніх тварин з фото, додавайте емодзі, наклейки, веселі фони та багато іншого, не виходячи з додатку. Ваші соцмережі виглядатимуть бездоганно за лічені секунди!
Втілюйте свої мрії в реальність
Чи це ідеальне селфі, чи чудова групова фотографія, ШІ Студія дозволяє створювати багато художніх портретів на тему свят і моди з одного фото для легкого обміну з друзями або у соцмережах.
Залишайтесь на зв'язку з кращим підключенням
Насолоджуйтесь плавним, безперебійним і стабільним з’єднанням із швидшим обміном даними та точнішою навігацією, незважаючи на умови мережі, завдяки дизайну 360-градусної антени.
Плавні перемикання мережі
Плавний, без затримок зв'язок при перемиканні між різними завданнями та локаціями. Забудьте про перебої сигналу в торгових центрах, під час руху у транспорті, під час гри та одночасних дзвінків.
Зв'язок в умовах слабкої мережі
Залишайтеся на зв'язку в натовпі, при вході та виході з ліфтів і в підземних парковках. Відчуйте вищу швидкість і краще підключення для обміну повідомленнями, обміну повідомленнями, перегляду та дзвінків там, де слабкий сигнал.
Технології
- AMOLED-дисплей 6.67" із частотою 120 Гц
- Процесор Qualcomm Snapdragon 685 (6 нм)
- Потрійна камера 50МП + 8МП + 2МП
- Селфі-камера 32МП
- NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, GPS, GALILEO, BDS
- Швидка зарядка 45 Вт
- Захист корпусу IP64
Для кого
- Для користувачів, які цінують елегантний дизайн і надійну автономність
- Для фотографів-аматорів і любителів контенту в соцмережах
- Для тих, хто шукає плавну роботу інтерфейсу та швидке реагування
- Для активних людей, які часто перебувають у русі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qualcomm |
| Тип матриці | AMOLED |
| Колір | Сірий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 7.7 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Вага | 187 г |
| Висота | 163.1 мм |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| BDS | Да |
| Cпалах | Да |
| GALILEO | Да |
| GPS-модуль | Да |
| QZSS | Да |
| Ємність аккумулятору | 5000 мАг |
| Відеоприскорювач | Да |
| Додатково | 20:9 співвідношення дисплею |
| Запис HD-відео | 1080P@30fps |
| Захист | IP64 |
| Комунікації | NFC-чіп; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; Bluetooth 5.0 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Модель відеоприскорювача | Adreno 610 |
| Модель процесора | SM6225 Snapdragon 685 |
| Мультимедіа | Гучномовець |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт, дротова |
| Порти підключення | USB OTG; USB Type-C 2.0 |
| Процесор детально | 4x2.8 ГГц Cortex-A73 & 4x1.9 ГГц Cortex-A53 |
| Розподільна здатність дисплея | 1080x2400 |
| Слот для карт пам'яті | Да |
| Стандарти зв'язку | GSM / HSPA / LTE |
| Тип корпусу | моноблок |
| Фронтальна камера | Да |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Діагональ | 6.67 " |
| Комплектація | Гарантійний талон; Інструкція користувача; Кабель Type-C; Смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
- Ціна: 229 150 ₴






