
Стіл комп’ютерний 2E CE120W, висота 72-120см, механічний привід, стільниця 120x60см (білий), металева база (біла)
7 207 ₴
- В наявності
- Код: E2E-CE120W-MECHANIC
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Надійна та стійка конструкція
- Регулювання висоти
- Використання сидячи та стоячи
- Стільниця вкрита ламінованою плівкою і стійка до вологи, пилу та дрібних пошкоджень
- Просте збирання відповідно до інструкції
- Універсальний дизайн і сфера застосування, для роботи за ПК, ігор, навчання
Регулювання висоти стільниці здійснюється ручкою, яку після встановлення висоти можна скласти, і вона не заважатиме. Тепер за кілька секунд можна змінити висоту стільниці. Це дасть змогу користувачеві під час робочого дня або довгої навчальної/ігрової сесії зняти втому в спині, що накопичилася, і подбати про правильну поставу та здоров’я хребта. За столом зручно працювати як сидячи, так і стоячи. Конструкція столу стійка та надійна. Максимальне навантаження – до 30 кг. Стіл має універсальний і стильний дизайн, а також зручний у використанні для роботи за комп’ютером, ігор або навчання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна вага | 26.3 кг |
| Колiр стільниці | білий |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал стільниці | ламіноване МДФ |
| Регулювання висоти | від 720 до 1200 мм |
| Розмір стільниці | 600 x 1200 |
| Тип | стіл з електроприводом |
| Комплектація | стільниця; опори столу; набір кріпильних болтів; схема-інструкція зі збирання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 207 ₴










