
Стіл комп'ютерний 2E GAMING OTOROSHI, 120х60x75см, чорно-синій
4 359 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-GT-OTO-BKBL
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Максимальний комфорт
Модель OTOROSHI оснащено зручними металевими тримачами для гарнітури та чашки, що розташовані під стільницею для економії робочого простору. Ергономічна форма стільниці розроблена для максимального комфорту під час тривалих сесій.
Стійкість і міцність
Для тих, хто цінує лаконічність дизайну, але не готовий жертвувати функціональністю, 2E GAMING OTOROSHI стане оптимальним вибором. Надійність конструкції зумовлена наявністю масивних металевих ніжок і стільниці, обробленої карбоном для стійкості до подряпин і бруду, – втілення міцності й довговічності.
Простір і свобода рухів
Максимальне статичне навантаження становить неймовірних 100 кг! А простора робоча поверхня (120 × 60 см) дає змогу вільно розмістити всю ігрову «екосистему» справжнього кіберспортсмена. Безсумнівною перевагою моделі 2E GAMING OTOROSHI є оптимальний баланс високої якості і доступної ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Синій |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна вага | 14 кг |
| Колiр стільниці | чорно-синій |
| Максимальне допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Розмір стільниці | 120 x 60 x 1.8 |
| Тип | стіл стандартний |
| Комплектація | стільниця; схема-інструкція зі збирання; тримач для чашки; тримач для гарнітури; 2 кабельні канали; металеві ніжки; заглушки пластикові; органайзер дротів металевий з тримачем; набір гвинтів; шестигранник; стяжка металева опорна; наліпки |
- Ціна: 4 359 ₴










