
Тельфер електричний Einhell TC-EH 600 1050Вт до 600кг трос 18м 16.75кг
11 465 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2255150-1
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Новий електричний тельфер Einhell TC-EH 600 дозволяє з легкістю піднімати важкі вантажі без направляючого ролика навантаження до 300 кг на висоту 18 м одним натисканням кнопки, а при використанні з направляючим роликом навантаження збільшується до 600 кг, а висота підйому становить 9 метрів. Лебідка оснащена сталевим тросом, що не скручується, довжиною 18 м (O 6 мм), який перешкоджає заплутування вантажу під час підйому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без шківа | 18 м |
| Вантажність | 0.6 т |
| Довжина троса (ланцюга) | 18 м |
| Діаметр троса (ланцюга) | 6 мм |
| Зі шківом | 9 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Привод | Електричний |
| Споживана потужність | 1050 Вт Вт |
| Тип | вельфер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 465 ₴


