
Смартфон OnePlus 12 5G (CPH2581) 6.82" 12/256ГБ, 2SIM, 5260мА•год, чорний
121 902 ₴
- Немає в наявності
- Код: E850041K-1
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Elite, Long-Lasting Performance
OnePlus 12 перевершує будь-які моделі Pro і Ultra, встановлюючи новий стандарт флагманської потужності та ефективності. Ультрафлагманський процесор, до 16 ГБ LPDDR5X RAM і величезна батарея ємністю 5400 мА·год допоможуть вам піднятися на вершину продуктивності.
Удвічі холодніше
Новітня система Dual Cryo-velocity VC змінює уявлення про сучасне охолодження. Абсолютно нова подвійна випарна камера та новаторська технологія сопел Лаваля забезпечують максимальну поверхню охолодження в нашій лінійці. Значно покращена ефективність розсіювання тепла забезпечує стабільну роботу.
Плавність у повноекранному режимі
Зустрічайте абсолютно новий рекордний дисплей 2K 120 Hz ProXDR з удосконаленим LTPO для більш яскравого і якісного зображення. Завдяки технології Aqua Touch пальці рухаються по екрану плавно, як вода.
Захист від води
Новітній алгоритм HyperTouch забезпечує ще більш плавне сенсорне управління. Кожен рух виконується бездоганно плавно, навіть якщо йде дощ або ви миєте руки.
Досконалість ProXDR
ProXDR бездоганно відображає яскраві моменти, зафіксовані при яскравому сонячному світлі або в нічний час.
Плавність за межами можливого
Абсолютно новий OnePlus Trinity Engine розширює межі інновацій. Коли звичайного вже недостатньо, настає час унікальності.
Система камер Hasselblad 4-го покоління для мобільних пристроїв
Тепер у вашому розпорядженні професійна камера Hasselblad з абсолютно новою основною матрицею Sony LYT-808, вдосконаленою роздільною здатністю 64 Мпікс, телеоб'єктивом з перископом і 3-кратним збільшенням, а також надширококутна камера з кутом огляду 114°. Зафіксуйте яскраві моменти в ідеальній якості.
Бездоганно новий, бездоганно чіткий, бездоганно надійний
Велика матриця Sony LYT-808 1/1,4" у поєднанні з новітнім антибліковим покриттям ALC і більш високим значенням FWC дозволяє отримувати неймовірно чіткі та насичені знімки.
Камера 64 Мпікс з телеоб'єктивом і перископом
Завдяки об'єктиву з постійною фокусною відстанню 70 мм портрети студійного рівня тепер доступні в будь-який час і в будь-якому місці.
Пам'ять на все життя
Потужний майстер-режим відкриває доступ до автентичних культових фотографій Hasselblad на вашому смартфоні.
USB 3.2
Швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с прискорює передачу великих файлів до 5,7 разів. Від передачі зображення з екрану телефону на екран більшого розміру до швидшого завантаження ігор — забезпечте необхідну швидкість завдяки надшвидкому USB-порту.
OxygenOS 14
Новий виток еволюції культової OxygenOS. Відкрийте для себе неперевершену швидкість і плавність завдяки Trinity Engine нового покоління, інноваційним функціям і оновленим елементам дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 9.15 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Вага | 220 г |
| Висота | 164.3 мм |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| BeiDou | Да |
| GALILEO | Да |
| GLONASS | Да |
| GPS-модуль | Да |
| GSM | GSM 850/900/1800/1900 |
| LTE | Да |
| NavIC | Да |
| QZSS | Да |
| aGPS | Да |
| Ємність аккумулятору | 5400 мАг |
| Автофокус | Да |
| Відеоприскорювач | Да |
| Детально | 50 Мп, Sony LYT-808, 1/1.4", 1.12 мкм, 7P, ALC, f/1.6, 85°; 64 Мп, OmniVision OV64B з 3-кратним оптичним зумом та 6-кратним вбудованим зумом, 0.7 мкм, 4P, ALC, f/2.6, 33°; 48 Мп, Sony IMX581, 1/2", 0.8 мкм, 6P, f/2.2, 114° |
| Додатково | Corning Gorilla Glass Victus 2; підтримка ProXDR; співвідношення сторін: 19.8:9; HBM / пікова яскравість: 1600 / 4500 ніт; підтримка 100% Display P3, глибина кольору 10 біт |
| Запис HD-відео | 1080p@30/60fps; 4K@30/60fps; 8K@24fps; 720p@30/60fps |
| Комунікації | Wi-Fi; NFC-чіп; Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Модель відеоприскорювача | Adreno 750 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Мультимедіа | підтримка шумоподавлення |
| ОЗП | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Особливості швидкої зарядки | SUPERVOOC 100 Вт; AIRVOOC 50 Вт |
| Порти підключення | USB Type-C 3.2 Gen 1 |
| Розподільна здатність дисплея | 3168x1440 |
| Стандарти зв'язку | GSM; WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19; LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/30/32/66/71; LTE TDD: 38/39/40/41/48; 5G NR: n1/n2/n3/n5/n7/n8/n12/n20/n25/n28A/n28B/n30/n38/n40/n41/n66/n71/n77/n78 |
| Тип корпусу | моноблок |
| Фронтальна камера | Да |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 510 ppi |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ | 6.82 " |
| Комплектація | Ключ для виймання SIM; Інструкція; Вітальна листівка; Наклейка з логотипом; Смартфон; Кабель ; Картка з відомостями про безпеку та гарантії |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM + eSIM |
- Ціна: 121 902 ₴






