
Смартфон Doogee Blade 10 Max 6.56" 8/256ГБ, 2SIM, 10300мА•год, чорний
18 856 ₴
- Немає в наявності
- Код: E6923740229187-1
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Doogee Blade 10 Max - це стильний та потужний смартфон, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Він оснащений великим екраном, який забезпечує яскраві та чіткі зображення, що робить його ідеальним для перегляду відео, ігор та роботи з додатками. Пристрій має на борту потужний процесор, що дозволяє швидко виконувати завдання, працювати з кількома додатками одночасно та забезпечує безперебійну роботу в умовах активного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNISOC |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 81.2 мм |
| Вага | 326 г |
| Висота | 174 мм |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| BDS | Да |
| Cпалах | Да |
| GALILEO | Да |
| GLONASS | Да |
| GPS-модуль | Да |
| Ємність аккумулятору | 10300 мАг |
| Відеоприскорювач | Да |
| Додатково | Панорама; HDR |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний; IP69K захист від пилу й вологи; MIL-STD-810H; стійкість до падіння з висоти до 1.5м; захист від води та пилу (до 1.5м протягом 30хв) |
| Комунікації | NFC-чіп; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Модель відеоприскорювача | Mali-G57 MP1 |
| Модель процесора | Unisoc T606 |
| Мультимедіа | FM-радіо; Гучномовець |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Особливості швидкої зарядки | 18 Вт |
| Порти підключення | USB Type-C; USB OTG |
| Процесор детально | 2x 1.6 ГГц — Cortex-A75, 6x 1.6 ГГц — Cortex-A55 |
| Розподільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Слот для карт пам'яті | Да |
| Стандарти зв'язку | GSM / HSPA / LTE |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | IPS LCD |
| Фронтальна камера | Да |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Щільність пікселів | 269 ppi |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ | 6.56 " |
| Комплектація | Телефон; Гарантійний талон; Інструкція користувача; Захисна плівка; Кабель Type-C; Блок живлення |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 856 ₴







